Do Chorvatska s partou kamarádů

Prázdniny se kvapem blíží a ještě nemáte nejmenší tušení, kam se v létě vydáte na dovolenou? Jedno staré dobré pořekadlo praví – připravenému štěstí přeje. Až půjdete v pátek s kamarády na oblíbené jedno… zkuste namísto obvyklého rozhovoru o slečnách či práci nadhodit společné dobrodružství formou dovolené v Chorvatsku. Určitě se vyplatí být na to připravený a naplánovat si to již nyní. Proč zrovna dovolená v Chorvatsku? Určitě nám dáte za pravdu, že moře, pláže, krásná příroda, noční život, slečny, koupání, cinkání skleniček, východ i západ slunce, vlahý větřík, cvrkání cikád, adrenalinová vodní zábava je něco, co si člověk zaslouží.

Zhoupněte se na vlně pohody

Relaxace, dobrodružství, odpočinek nabije člověka pozitivní energií. Což je naprostá nutnost. Kde je do Vánoc. Do konce roku zbývá spoustu času a nechcete přece fungovat půl roku na zbytkovou energii. Proto si užijte léto a dobijte baterie do plna. Ubytování v Chorvatsku není drahé a lze ovlivnit i typem ubytování.

Typy ubytování

Podle dohody a preferencí kamarádů můžete volit ubytování ve stanech s podsadou, ale i soukromé apartmány, penziony či hotel se vším všudy, kde nechybí i posilovna, pokud je fitko váš život, bazén a kosmetické služby. To záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Od věci není ani soukromí a večerní grilování, párty na zahradě.

V čem tkví výhody?

Pokud jste zrovna single, byla by škoda sedět na zadku a nechat si ujít spoustu příležitostí k seznámení a zábavě. Navíc jede-li vás na dovolenou víc, nemusíte se bát vlka – nic. Tím chceme říci, že je to výhodnější po všech stránkách. Dovolená s partou kluků vyjde levněji, než dovolená ve dvou. Většinou dostanete skupinové slevy a navíc se můžete na různou útratu vždy poskládat rovným dílem.

Publikováno: 05. 06. 2018

Kategorie: Evropa

Autor: Denisa Bláhová