Na dovolenou s mazlíkem? No jasně! Bláto vás nezastaví!

Chystáte se na dovču, ale už tak trochu znáte svého chlupáče a očekáváte jen to nejbahnitější dobrodružství? V karavanu ani v autě zřejmě nechcete špinavé ťapky. Řešení je opravdu snadné a rychlé.

Prázdniny se blíží a s nimi i zasloužená dovolená. Také se ale nedokážete a ni nechcete rozloučit s mazlíkem ani na cestách? Věrnějšího a veselejšího kamaráda jste si na cestování nemohli přát.

Ovšem jsou tu taková menší úskalí jako například, když jedete karavanem a nechcete ho mít špinavý. Stejně tak ale pokud se chystáte do hotelu a vůbec kamkoliv autem. Někdy když se vracíte k motorovému miláčkovi asi máte chuť říct tomu chlupatému, že raději za autem poběží. Ano dobrodružství, ať už neznámá i ta každodenní jsou prostě tak lákavá, že se jim jen málokterý mazlík ubrání. Tak se na něj nezlobte a raději si s sebou vezměte malého, skladného pomocníka přesně pro tyto případy.

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC3 PET BOX je skvělým parťákem na cesty, protože je malá, skladná, ale hlavně praktická. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze tlakový čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody, takže se nemusíte ohlížet po žádných dalších zdrojích. Navíc LED kontrolka ukazuje stav baterie, takže máte situaci stále ve svých rukách. Snadno s ní odstraníte nečistoty, prach i nánosy bahna. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je však k čištěným předmětům mimořádně šetrný. Součástí Kärcher OC3 PET BOX je vířivá tryska s měkkým sprchovacím paprskem i pro citlivější zvířata, kartáč na čištění srsti pro odstraňování silně ulpívajících nečistot a speciální utěrka z mikrovláken. Nečistoty tak necháte přesně tam, kam patří – venku. A autem si nevezete domů příšerku z bažin, ale opět vašeho mazlíčka!

Mrkněte, jak přesně takové zařízení funguje!

https://www.youtube.com/watch?v=W8E8ozyOld8&list=PLX0ZMQ8CP7eR3z_KoEyaoGULS8c_OcdDn&index=23&t=0s

Další chytré tipy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 26. 06. 2022

Kategorie: Praktické rady a tipy

Autor: Denisa Bláhová