Jak si správně vybrat destinaci v Chorvatsku

Nikdy neplánujte na poslední chvíli, a to i v případě, že chcete využít zlevněné nabídky last minute. Vždy musíte mít představu o tom, jak chcete svou dovolenou strávit. Hledání pro vás pak bude o mnoho snadnější. Je třeba také vědět, zda si chcete užívat luxusu nadstandardně vybavených hotelových komplexů, relaxovat a opalovat se u bazénu a popíjet míchané drinky, nebo se chcete oddávat také poznávání navštívené země či sportovním aktivitám. Můžete se i vydat na plavbu lodí, ceny nejsou o moc vyšší než ceny pobytových zájezdů. Před výběrem konkrétního zájezdu, měli byste zvážit i způsob dopravy a stravování. Zájezdy all inclusive jsou rozšířené, ale pokud plánujete vyrážet na výlety za poznáním do okolí, dejte přednost polopenzi.

Speciální nabídky

Chorvatsko je velmi lákavé po celém Jadranském pobřeží s více než tisíci ostrovy. Zdejší města se pyšní bohatou historií a mnoha památkami světového významu. Jako třeba Dubrovník, Trogir či Makarska. Mnoho národních a přírodních parků, hor a jezer, jako třeba Plitvická jezera ve vápencové krajině, kde se natáčel i oblíbený Winetou, vás jistě chytí za srdce. Oslní vás i rozsáhlé olivové háje, vavříny, cypřiše, cesmíny, agáve, palmy, levandule a nekonečné řady vinohradů. Do Chorvatska se dá jet autobusem, autem, vlakem nebo i letadlem. Ubytování v Chorvatsku nejčastěji tvoří apartmány, můžete použít karavany romantiku ve stanech, kempy a autokempy. Chorvatsko nabízí ale i specifická ubytování na ostrově, na majáku, na lodi, v horách či na farmách.

Dovolená na míru

Dnes portály nabízí rozšířené možnosti vyhledávání zájezdů, díky nimž si vyberete dovolenou přesně podle svých představ. Pokud máte jasno v tom, kde a jak přesně chcete strávit svou dovolenou, zadáte do určeného pole jen destinaci a termín. Zadáte-li další náležitosti zájezdu, nabídne vám portál různá místa, ze kterých si jistě vyberete. Podle zadaných kritérií napříč všemi zájezdy v Chorvatsku vám vyjede spousta nádherných destinací a věřte, že všechny stojí za to. V nabídce jsou i speciální zájezdy pro seniory, zájezdy vhodné pro rodiny s dětmi nebo jsou k dispozici třeba speciální kategorie exotických dovolených s různým zaměřením. Všichni sportovci ocení zájezdy za potápěním, cyklistikou či golfem. Pokud vás neláká klasický pobytový zájezd, lze vybírat z poznávacích zájezdů, eurovíkendů a dovolených s wellness. Chorvatsko je plné krásných míst a zážitků. Zájezdy last minute Chorvatsko dokáží skvěle překvapit.

Publikováno: 10. 01. 2018

Kategorie: Evropa

Autor: Denisa Bláhová

Tagy: dovolená v Chorvatsku | last minute Chorvatsko | ubytování v chorvatsku