Bar na Florenci v hotelu Botanique se chlubí originálními koktejly

Kam zajít na dobrý koktejl, na sklenku vína či jen tak posedět večer s kamarády? Jestli hledáte nové místo v Praze s neotřelou nabídkou, vyzkoušejte Bistro & Bar v hotelu Botanique nacházejícím se na Florenci. Hotel Botanique se nachází přímo v centru Prahy na metru Florenc, čtvrt hodiny pěšky od Starého města. Jde o velmi příjemné místo, protože jak napovídá název hotelu, je zaměřen přírodně. V jeho prostorách se nachází také restaurace v Praze 8 a bar. Sám se popisuje jako moderní lifestylový hotel, už při vstupu však pochopíte, že je tady něco jinak.

Užijte si moderní prostory a spoustu zeleně

Hotel Botanique je oázou zeleně a klidu. Ve vnitřních prostorách najdete spoustu zelených rostlin, které přispívají ke kvalitnějšímu ovzduší i příjemnější atmosféře. Příjemná atmosféra přitom vládne i v hotelovému bistru a baru. Hotel neslouží jen jako ubytovací zařízení. Jeho útroby může navštívit každý, koho láká dobrá restaurace na Florenci nebo právě bar se zajímavou nabídkou koktejlů.

Přijďte ochutnat koktejl Botanique

Na baru si dáte klasické alkoholické i nealkoholické nápoje – víno, pivo, šampaňské, destiláty, ale také džus či kávu, co vás nakopne. Nechybí klasické koktejly jako Sex on the beach či Mojito. Pokud se sem ale vydáte, určitě byste měli vyzkoušet speciální koktejly, které nikde jinde neochutnáte. Doporučujeme začít s koktejlem Botaniques s ginem, likérem, jasmínovým sirupem a limetkovým džusem. Velmi působivě vypadá koktejl Mystique s krásně barevným Hpnotiq likérem. Chuťové buňky určitě potěší Tennessee Lemonade s Jack Daniel’s a brusinkami. Širokou nabídku nápojů doplňuje také skvělá hudba. Bar má otevřeno denně od 6:30 do 1:00, přičemž nezapomeňte, že pokud hledáte bistro v Praze, kde byste si dali třeba večeři, najdete ho v hotelu také. V bistru vám od 6:30 nabídnou i snídani, od 11:00 pak oběd.

Publikováno: 20. 06. 2020

Kategorie: Česká republika

Autor: Denisa Bláhová