Stylově prožité narozeniny v luxusním zámeckém hotelu

Narozeniny jsou skvělou příležitostí, jak si v životě udělat radost něčím krásným. Pokud raději než věci, sbíráte zážitky, zkuste si letos k narozeninám dopřát pobyt v jednom z deseti nejúžasnějších zámeckých hotelů na světě. Chateau Herálec nabízí nebývalý luxus zabalený do úžasně přátelské atmosféry, o niž se stará místní personál. Možná by vás nenapadlo, že tento skvost mezi hotely najdete na Vysočině.

Zámecký hotel se světovým renomé

Nebývalé kvality zámeckého hotelu Chateau Herálec byly potvrzeny už v několika anketách. Psal o něm dokonce prestižní magazín National Geographic Traveller, jako jediný z České republiky se dostal do výběru CNN Travel mezi patnáct nejlepších zámeckých hotelů světa a podle webu TripAdvisor patří dokonce do desítky nejlepší zámeckých hotelů na světě. Zkrátka, v Česku nenajdete mnoho takto výjimečných míst, o něž projevily zájem také světová média. Dopřát si k narozeninám pobyt na zámku Chateau Herálec vám přinese zážitek, na nějž opravdu nezapomenete.

Jak prožít narozeniny na zámku?

Vzhledem k tomu, že se jedná o boutique hotel, můžete se těšit na místo se špičkovým servisem, ale hlavně na velmi klidnou atmosféru přímo vybízející k relaxaci a odpočinku. Luxusní zámecký hotel Chateau Herálec navíc jako úplně první v České republice získal licenci od výjimečného výrobce kosmetiky L’OCCITANE, pod jehož hlavičkou může provozovat nádherné zámecké Spa a wellness. Bazén pod historickými klenbami, voňavé masáže, vířivka ve věži a saunový svět jsou jen malým výčtem z toho všeho, co můžete v průběhu ubytování na zámku vyzkoušet.

Pokud vám nestačí jen relaxace, ale rádi byste podnikli i něco dalšího v okolí, je tu pro vás unikátní zámecká Kniha zážitků, v níž můžete vybírat ze značného množství unikátních aktivit. Milovníci klidu a přírody ocení rybaření, projížďky na koni či tipy na okruhy pro nordic walking. Naopak ti, jenž touží po adrenalinu, mohou vyzkoušet let balónem či vrtulníkem nebo aquazorbing. Z těch tradičnějších volnočasových aktivit se nabízí golf, jízda na kole a návštěvy zajímavostí v okolí.

Narozeninový výlet kabrioletem a luxusní večeře

Pokud toužíte po něčem, co lze zažít jen tady, předjednejte si vyjížďku zámeckým kabrioletem. Vydat se můžete třeba k nedalekému lomu za koupáním. Anebo v již chladnějším počasí na piknik u vody. V zámecké restauraci vám rádi zabalí piknikový koš plný lokálních dobrot. Ten si mimochodem můžete vzít nejen na vyjížďku ale třeba i na piknik v rozlehlém zámeckém parku anglického stylu.

A až budete večer padat hlady po všech těch zážitcích, směle zamiřte do severního zámeckého křídla, v němž se nachází vyladěná zámecká restaurace. Ochutnat zde můžete tradiční českou kuchyni, upravenou tak, aby reagovala na současné trendy v gastronomii. Zdůrazňovat, že si tady velmi pečlivě vybírají své dodavatele surovin, snad ani není potřeba.

Publikováno: 27. 09. 2022

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Denisa Bláhová