Královské podzimní lenošení? Vydejte se na Chateau Herálec

Kratší dny, náročný začátek školního roku a podzimní únava jsou důvodem naplánovat si v následujících týdnech pořádný odpočinek a načerpat novou energii, abyste vydrželi až do Vánoc a konce roku. Hledáte-li výjimečné místo s opravdu královským servisem, zvolte pětihvězdičkový luxusní zámecký hotel Chateau Herálec. Své tělo můžete prohřát a uvolnit v nádherném wellness, nohy protáhnete při procházkách barevně zbarveným zámeckým parkem a energii vám jistě dodá i skvělá místní kuchyně.

Na co se můžete těšit?

Je jen na vás, jak dlouho zůstanete, ale rozhodně stojí za zvážení alespoň dvě noci, aby váš pobyt nebyl příliš uspěchaný. Pořádný pobyt na zámku si totiž musíte dosyta užít a využít veškeré nabízené služby. Pro hosty zde proto připravili speciální balíček s příznačným názvem „Podzimní lenošení“. Zahrnuje zmíněné dvě noci a případnou třetí noc s třiceti procentní slevou. Dospělí se mohou těšit na welcome drink, dámy dostanou navíc růži na uvítanou. V ceně je také rezervace úžasné vířivky ve věži na půl hodiny pouze pro vás a samozřejmě neomezený vstup do vyhlášeného Wellness & Spa, které jako první v Česku vzniklo pod hlavičkou luxusní francouzské kosmetiky L’Occitane.

Máte-li chuť na delší procházku, můžete si zdarma zapůjčit nordic walking hůlky nebo kola a vydat se po některé z připravených tras, díky čemuž si užijete podzimní barevnou krajinu Vysočiny a radost z přirozeného pohybu. Zapůjčit si také můžete zámecký kabriolet Mercedes, do něhož vám v kuchyni nachystají piknikový koš plný pečlivě vybraných dobrot. Tato nabídka platí ovšem pouze do konce října, pak jde zámecký stříbrný krasavec s otevřenou střechou odpočívat až do jara.

Těšit se také můžete na zdravé a lokální snídaně, u nichž se můžete dlouho zdržet a pořádně si popovídat. Místní specialitou je pak zámecké pillow menu, každý si tak může vybrat polštář vyloženě na míru a skvěle se vyspat i v novém prostředí.

Proč vybrat ubytování na zámku?

Každý občas rád vyzkouší něco nového a netradičního a tím může být i ubytování na zámku, jehož historie sahá až do neuvěřitelného 13. století. Prostory ale prošly velmi zdařilou rekonstrukcí, takže dnes zámek nabízí devatenáct úžasných prostorných pokojů a luxusní společné prostory. Vše splňuje veškeré moderní požadavky, zároveň si ale interiér i exteriér zachoval unikátní genius loci, který jinde nenajdete. Obrovskou výhodou je také poloha uprostřed nádherné přírody Vysočiny, anglický park okolo z 18. století a v neposlední řadě velmi přátelský personál dotvářející celkový dojem z pobytu.

Publikováno: 31. 10. 2022

Kategorie: Česká republika

Autor: Denisa Bláhová