Lyžařský ráj v Demänovské dolině: Nezapomenutelná dovolená v Jasné

Pokud toužíte po kombinaci horského klidu, lyžařské vášně a útulného ubytování, pak vás dokonale uhrane Jasná v Demänovské dolině na Slovensku. A kde jinde byste měli strávit svou dovolenou, než v jednom z nejznámějších tatranských hotelů - Hotelu Björnson?

Nachází se v srdci lyžařského střediska v Nízkých Tatrách. Oblíbený hotel Jasná Björnson v Demänovské dolině představuje dokonalé spojení luxusu, pohodlí a blízkosti ke svahu. Představte si, že se probudíte v útulném pokoji a jen pár kroků od hotelu už nasazujete lyže a sjíždíte tatranské svahy.

Hotel Björnson se pyšní svou jedinečnou polohou v blízkosti svahu a lanovky, což v praxi znamená snadný přístup k celému lyžařskému středisku. Ať už jste začátečník nebo zkušený lyžař, tato lokalita nabízí nespočet možností pro každou úroveň dovedností.

Mezi největší lákadla patří rozmanitá nabídka ubytování v hotelu Chopok. Od původního hotelu Björnsonka ve skandinávském stylu po nově vybudované chatky TREE HOUSES – každý návštěvník si tak může rezervovat ubytování dle svých preferencí. Celková kapacita hotelu čítá 216 lůžek včetně přistýlek, což z něj činí ideální destinaci pro skupiny i rodiny.


Zmíněné celodřevěné chatky TREE HOUSES jsou vsazeny přímo do lesa. Tyto unikátní ubytovací jednotky poskytují hostům nejen pohodlí a luxus, ale také možnost absolutního spojení s okolní přírodou. Pocit klidu a harmonie s lesním prostředím vytváří nezapomenutelný zážitek.

Pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek po dni stráveném na sjezdovkách, nabízí Hotel Björnson jedinečný wellness prostředí. Obklopený lesem a přírodou můžete zapomenout na starosti a nechat se hýčkat různými procedurami, saunami a relaxačními bazény.

Pobyt v hotelu Björnson samozřejmě není jen o lyžování a ubytování, ale také o rodinné přívětivosti. Zařízení je maximálně uzpůsobeno potřebám rodin, a dokonce je i přátelské k domácím mazlíčkům, což z něj činí ideální destinaci pro celou rodinu.

Takže pokud sníte o dovolené spojené s lyžováním, luxusem a přírodou, bude se vám v Jasné na Slovensku tuze líbit. Je to destinace, kde se splní vaše očekávání a kde zažijete nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejlepších tatranských hotelů – hotelu Björnson.

Publikováno: 19. 01. 2024 / Aktualizováno: 22. 01. 2024

Kategorie: Evropa

Autor: Dominika Vondrušková