Lyžování Rakousko aneb užijte si skvělou zimní dovolenou

Ti, kdo tráví zimní rodinnou dovolenou v Rakousku, mají opravdu štěstí! Koneckonců, srdce Alp s 80 lyžařskými středisky a 3 000 kilometry sjezdovek je pro mnoho lidí první oblastí zimních sportů. Nejmodernější systémy lanovek a lanovek, perfektně upravené sjezdovky, běžecké tratě a sáňkařské dráhy, lázně a mnoho dalšího zajišťují, že lyžování Rakousko bude opravdu nezapomenutelné.

Bad Kleinkirchheim

V lyžařském areálu Bad Kleinkirchheim se doslova ponoříte do alpského světa. Zimní nadšence fascinuje jedinečná kombinace úchvatných hor, romantických jezer a hřejivé termální vody. Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim se nachází v okrese Spittal an der Drau (Rakousko, Korutany (Kärnten), Horní Korutany (Oberkärnten)). Pro lyžování Rakousko a snowboarding je k dispozici 103 km sjezdovek, 5 km lyžařských tras a 22 vleků.

Gerlitzen

Gerlitzen v Rakousku je velké středisko s 15 vleky, které nabízí lyžařům neuvěřitelných 1407 metrů vertikálního sjezdu. Gerlitzen má 300 akrů půdy se stezkami o celkové délce 40 kilometrů. Gerlitzen je nejvhodnější pro středně pokročilé a snowboardisty, ale je zde terén také pro začátečníky i pokročilé lyžaře. V Gerlitzenu je 5 kilometrů běžeckých tratí. Prostě super Rakousko lyžování.

Zel Am See-Kaprun

Lyžařská střediska Zell am See a Kaprun jsou známá po celém světě byla. Poskytují senzační lyžařskou dovolenou, zimní sporty a potěšení z lyžování. Milovníci freeridu si zde také přijdou na své. Všechny barvy sjezdovek přivítají jak lyžaře, tak snowboardisty. Pokud se chcete teprve naučit lyžovat, můžete využít některou z lyžařských škol a vyrazit na svah s odbornými lyžařskými instruktory. Večer se můžete setkat v útulných chatách a v barech. Užijte si to nejlepší lyžování v Rakousku! Užijte si zimní dovolenou na horách i vy.

Publikováno: 14. 12. 2020

Kategorie: Evropa

Autor: Denisa Bláhová